Teknoloji Haberleri

Teknolojinin Karanlık Yüzü Ölüm Saati

Ölüm Saati

Teknolojinin karanlık yüzü olarak gösterilen ürünlerden bir tanesi de ölüme kalan zamanı gösteren saatler…

Teknoloji ile ilgili gelişmeler insanlar için kimi zaman mutlu sonuçlara neden olabiliyor kimi zaman ise oldukça üzüntü veren sonuçlara. Özellikle ölümünüze ne kadar kaldığını gösteren bir saat görseydiniz oldukça üreperebilirdiniz değil mi ?

Bu kesinlikle bir şaka değil, tabi bizde bu haberin bir şaka olmasını isterdik fakat malesef ki değil. Tikker isimli bir saat, ölüme ne kadar kaldığını saniye saniye gösteriyor ve zaman geriye akıyor. Ölüm saatini kullanmak ise oldukça kolay, saati kolunuza taktıktan sonra bir takım anket sorularını cevaplıyorsunuz ve dehşet verici anlar başlıyor, tık tık tık. Her ne kadar bu saat insanları korkutsa da saati geliştiren firmanın düşüncesi ise oldukça yapıcı. İnsanlara ölümü hatırlatarak, hayatlarından daha fazla keyif almalarını ve sürekli mutlu olmalarını arzu ettikleri için bu saati geliştirmişler.

Ölüm saati kırmızı olacak hali yok, adından da anlaşıldığı gibi piyasaya siyah bir renk ile çıkan modeli farklı renklerde isterseniz biraz daha para ödemeniz gerekiyor. Ölüm saatinin fiyatı 39 dolar.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı