Yayın akışı

Apple ‘ın yeni üssü Austin Campus

apple-logo

 Apple’ın yeni binası Austin Campus ‘ün yeni fotoğrafları yayınlandı. 2016 yılında açılacak olan yeni binanın toplam maliyetinin yarım milyar dolar olması bekleniyor. 

Apple yeni bir bina yaparak çalışanlarının daha konforlu bir ortama alıyor. 2016 yılında hizmete açılacak olan yapı toplamda 800 bin metrekarelik alana sahip. Austin Campus ismindeki bu yapının inşaatı başlamış durumda ve son sürat devam ediyor.

Fotoğraflara baktığımızda yeni üssün göletinin dolu olduğunu ve binanın neredeyse tamamlanmak üzere olduğunu görebiliyoruz. Çevre düzenlemesinin halen daha devam ettiği alanın yapımında ikinci kısımın 2 yıl sonra başlayacağı ve en kısa süre içerisinde bitirileceği söylendi.

Tamamlandıktan sonra sadece Apple binası olmakla kalmayıp aynı zamanda Amerikan Operasyon Merkezi olarak da kullanılması beklenen bina aslında şu anda kısmende olsa kullanılıyor diyebiliriz. Şu anda yeni tesisin yapımı için toplamda 7000 kişinin çalıştığı ve her bir kişiye yılda ortalama 35 bin dolar maaş verildiği biliniyor.

Austin Campus ‘ün 200 bin metrekarelik alanının fotoğraflarını diğer sayfalardan görebilirsiniz.

apple-Austin-Campus

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı