MobilTeknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Gear Fiyatı belli oldu

samsung-galaxy-gear-akilli-saat-ön-inceleme

Samsung ‘un bu ay içerisinde çıkacak olan yeni akıllı saati Galaxy Gear ‘ın ülkemiz için olan fiyatı belli oldu.  

Samsung ‘un yeni akıllı saati olan Galaxy Gear, Eylül ayında tanıtılmış ve kullanıcılar tarafından oldukça dikkat toplamıştı. Ülkemizde de satışa çıkacak olan Gear, 1.63 inç AMOLED dokunmatik ekrana, bir mikrofona ve de hoparlöre sahip. Böylece saat üzerinden direkt olarak görüşme yapabilip, dokunmatik ekranı sayesinde cihazı kolay bir şekilde yönetebiliyoruz.

Ayrıca saat üzerinde 1.9 MP kamera ve çeşitli uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalardan istediğimizi silip yükleye biliyoruz. Ayrıca saat telefon ile senkronize bir şekilde çalıştığından dolayı telefonun olmadığı durumlarda pek çok fonksiyonunu kullanamıyoruz.

799 TL üzerinden piyasaya çıkarılacak olan saat için bu fiyat içerisinde KDV ‘de bulunuyor. Akıllı saatlerin yeni piyasaya çıkmasından dolayı bu fiyatın pahalı mı yoksa ucuz mu olduğunu söylemek şu an için doğru değil. Bunu önümüzdeki günlerde görebileceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı