İnternet

Chrome 31 bir çok yenilik ile geliyor

Chrome-31-beta

Chrome internet tarayıcısı tarafından yapılan yeniliklerle birlikte Chrome 31 beta güncellemeleri, çok kısa bir süre içerisinde sizinde Chrome ‘unuzda aktif olacak.

Chrome, son yapmış olduğu güncellemeler de internet tarayıcısına görsel arama özelliğini getirdi ve bir sonraki güncellemede yeni gelen özellikleri ise Chrome 31 beta ile kullanıcılara göstermeye başladı.

Chrome 31 beta’da ise ilk göze çarpan özelliklerden bir tanesi elektronik ödeme sistemi ve Android’deki mobil internet sitesi kısayolları mevcut. Tarayıcıda yapılan ilk yenilik ise, otomatik tamamlama işlevinin siz internette iken de çalışmasını sağlayacak. Bu sayede internet sitelerinde Google Wallet gibi hizmetler ile ödeme bilgilerini basit bir şekilde iletebileceksiniz.

Chrome For Android Beta özelliği ise masa üstündeki gibi internet sitelerini simgelere dönüştürmenize olanak sağlıyor. Bu kısayollara tıkladığınızda ise Chrome tarayıcısında yeni bir sekme olarak karşınıza çıkıyor. Bir başka yeni gelen özellik ise ”URL handlers for apps” tamamen geliştiriciler ile ilgili olan Chrome ‘da belirli internet adreslerini açma yetkisi veriyor. Örneğin herhangi bir internet sitesindeki dökümanı, belge düzenleme yetkilere sahip bir uygulama aracılığıyla inceleyebiliyorsunuz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı