Mobil

Samsung Galaxy Note Mini geliyor

samsung

Samsung Galaxy Note Mini, bildiğimiz akıllı telefon boyutlarında karşımıza çıkacak. Telefon hakkında detaylı bilgileri haberimizde görebilirsiniz

Hindistan bölgesinde ithalat ve ihracat işleri ile ilgilenen bir internet sitesi, geçtiğimiz birkaç gün içerisinde akıllı telefonlar ile ilgili çok önemli bir bilgi paylaştı.

Galaxy Note Mini, 5.25 inç ekranı ile ve SM-P601 model numarası ile çok yakında karşımıza çıkacak. İlk olarak her ne kadar Samsung’un yeni bir modeli şeklinde düşünülse de yabancı olmadığımız bir model kısa bir süre içerisinde piyasaya çıkacak.

Samsung, akıllı telefon pazarında ilk olarak Galaxy S3 modelinin mini modelini piyasaya çıkarması ile birlikte yoğun talep karşısında en çok satılan modellerinin de minilerini çıkartmaya başladı. Şimdi ise Galaxy Note Mini için çalışmalara başlandı.

samsung-galaxy-note-mini
Hindistan’daki internet sitesinde paylaşılan haberdeki görüntülere baktığımızda 5.25 inç ekranı ile bu modele her ne kadar mini diyemesek de Galaxy Note ailesinin minisi olmayı hak ediyor.

Samsung Galaxy Note Mini akıllı telefon modelini ne zaman tanıtacağı hakkında henüz herhangi bir açıklama bulunmuyor ve telefonun özellikleri ile ilgili olarak ilerleyen günlerde bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı