MobilTeknoloji Haberleri

Apple iWatch ‘tan son gelişmeler

apple-iwatch

Samsung tarafından geliştirilen Galaxy Gear modeline rakip olmaya hazırlanan Apple iWatch hakkında önemli gelişmeler var !

Samsung’un geçtiğimiz haftalarda tanıtmış olduğu akıllı saat modeli olan Galaxy Gear‘den hemen sonra tüm dikkatler Apple’a çevrilmiş durumda. Teknoloji gündemi ise bir süredir Apple’ında akıllı saatler üzerinde çalışma yaptığı gelen duyumlar arasında fakat her ne kadar bu haberler ortalıkta dolaşsa da kesin bir bilgi henüz yok.

Şuan ise Apple’nin akıllı saat modeli olan iWatch hakkında bilgiler teknoloji gündemine düştü. Gelen haberlere göre, Apple, plastik yapılı olan Oled ekrana sahip bir akıllı saat modeli üzerinde çalışıyor. Bunun yanında yeni akıllı saat modelinin tek boyutla sınırlı olmayacağı ve 1.3, 1.4 ve 1.5 inç boyutlara sahip üç farklı model olarak piyasaya çıkarılacağı gelen bilgiler arasında. Ayrıca Apple’nin 1.5 inç büyüklüğünde ilk prototip modelini ürettiği internete sızdı.

Apple iWatch akıllı saat çıkış tarihi, ne zaman çıkacak sorusunun cevabı ise 2014 yılı içerisinde tanıtım yapılarak tüm dünyaya duyurması bekleniyor. Bu kadar zamanın gecikmesi ise Steve Jobs’un vefat etmesi ile doğan yönetim boşluğundan kaynaklanıyor. Yaşanan bu üzüntülü süreç ve yönetim konusundaki değişiklerle birlikte Apple’in ürün geliştirme konusunda Samsung gibi dev rakiplerinin gerilerine düştüğü düşünülüyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı