Mobil

Nokia’dan Yeni Akıllı Telefon Modelleri Geliyor

Nokia için KVK dönemi kapandı

Nokia ‘nın yeni akıllı telefon modelleri çok yakında bizlerle olacak.

Nokia, geçirmiş olduğu sıkıntılı süreçlerden hemen sonra, değişim geçirerek karşımıza daha farklı bir şekilde gelmeyi sonunda başardı. Geçtiğimiz haftalarda Microsoft tarafından satın alınan şirket, Windows Phone işletim sistemi ile daha farklı bir dünyaya giriş yaptı.

Unutmadan belirtelim, Nokia, Lumia 520 ile yapmış olduğu satış patlamalarını bu zamana kadar ki yapılan en iyi Windows tabanlı ürün satışları. Tüm bu gelişmelerin ardından birbirinden farklı sızıntı haberler art arda gelmeye başladı. Peki bir sonraki Nokia’nın ürünü hangisi olacak ? Akıllı telefonlar gündeminde konuşulan ve Nokia tarafından çıkarılması beklenen Lumia 525 mi olacak ?

Nokia, telefon modellerini birbirine karıştırıp dururken şimdi ise ilk dedikodular @evleaks tarafından geldi. Nokia tarafından Nokia Glee takma ismi belirtilen ve Lumia 525 olduğu düşünülen yeni ürün, tamamen müzik tabanlı bir cihaz olacağı açıklandı. Aynı kaynaklardan gelen ilginç bir haber ise 22 Ekim tarihinde Abu Dhabi’de gerçekleştirilecek olan Nokia etkinliğinde, altı farklı yeni telefon modelinin lanse edileceği haberi oldu.

2520, 1520, 525, 503, 502 ve 500 şeklinde model isimleri olan akıllı telefonların, Lumia serinin yeni akıllı telefonları olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı