Mobil

LG G Flex geliyor

LG-g-flex-geliyor

LG tarafından geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkartılan G2 modelinin hemen ardından bükülebilir telefon modeli olan G Flex modeli yaklaşık 1 ay sonra çıkabilir.

Teknoloji devlerinin akıllı telefon modellerini birbiri ardına çıkardığı son günlerde LG tarafından G2 modeli piyasaya oldukça iddialı bir giriş yaparak kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Fakat gelecek kısa zaman içerisinde yeni modeli ile firma yine bir süpriz yapabilir. Hem LG hem de Samsung devlerinin üzerinde çalışmış olduğu ekran teknolojisi herkes tarafından biliniyor. Fakat LG, vakit kaybetmeden bir an önce yeni telefon modelini piyasaya çıkartmaya çalışıyor olmalı ki gelecek ay içerisinde yeni lanseler yapacağı teknoloji gündeminde konuşulmaya şimdiden başlandı.

LG tarafından kısa bir süre içerisinde esnek ekran teknolojisine sahip yeni cep telefonu G Flex ismi ile lanse edilmesi düşünülüyor.

LG G Flex ne zaman çıkıyor ? LG G Flex çıkış tarihi Kasım ayı içerisinde olması planlanıyor ve bu yeni telefonun 6 inçlik bir ekrana sahip olacağı sızıntı haberler içerisinde belirtiliyor. Büyük ihtimalle ilerleyen günler içerisinde G Flex modeli hakkında daha geniş kapsamlı bilgileri size aktarıyor olacağız.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı