Yayın akışı

Battlefield 4 Yenilikler

Battlefield 4 yeni Trailer ”Total War”

DICE, Battlefield 4 hakkında yeni bilgiler yayınlayarak oyuncuları biraz daha heyecanlandırıyor

Savaş oyunu oynamayı sevenlerin vazgeçemediği oyunlardan biri olan Battlefield serisi, yeni oyunları ile de hayranlarını mutlu ediyor. Henüz çalışmaları devam eden ve yakın bir tarihte piyasaya çıkması planlanan Battlefield oyununun son serisi Battlefield 4 için bazı detaylar da paylaşıldı.

29 ekim tarihinde çıkması planlanan Battlefield 4 savaş oyunu için geri sayım başladı. Bu oyunda yer alacak silahlar da merak konusu haline gelmişti. Bu nedenle silahlar ile ilgili bazı detaylar oyuncular için paylaşıldı. Yapımcı firma, oyuna bazı yenilikler de dahil ederek, Battlefield 4’ü multiplayer modunda fark yaratacak biçimde hazırlıyor. Oyunun yapımcılarından biri olan DICE, Battlefield’ın son serisindeki silah sayısına da müdahale ederek yeni çıkacak oyunun silah sayısını ve çeşidini arttırdı. Ayrıca oyunda yer alacak silahlar kişiselleştirilebilir özellikte olacak. Bu sayede, oyunda sahip olduğunuz silahları özelleştirerek oyunu daha eğlenceli şekilde oynayabileceksiniz. Yaptığı son eklemelerin yayınlanması ile adından sıkça söz ettiren yapımcı firma, bu oyunda oyuncular için her detayı düşünmüş.

Battlefield-4-3

Olanaklarınızın yüksek sayıda olacağı Battlefield 4, yanında bir kullanım ara yüzü de sunacak. Bu sayede silah kişiselleştirme özelliğini kolayca öğrenebileceksiniz. Hangi silah parçasının hangi silaha ait olduğu ve hangi parça takılırsa nasıl etkiler yaratılacağı bu sayede oyunculara öğretilmiş olunacak.

Kamuflaj seçeneği de bulunacak olan oyunda 16 farklı silah kamuflajı hazırlandı. Ayrıca Battlefield 4 savaş oyununda bir de adapte kamuflajlar sizleri bekliyor olacak. Adaptasyon odaklı bu kamuflajlar sayesinde oyunda bulunduğunuz ortama göre renk değiştirecek ve uyum sağlayacaksınız. Keskin nişancılar için ise, dürbünleri sıfırlama avantajı oyunda yer alacak özelliklerden biri olacak. Bu sayede uzak mesafede yer alan düşmanlar kolayca hedef alınabilecek.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı