Yayın akışı

Warcraft Filmi için Çıkış Tarihi Açıklandı

warcraft-filmi

Evet yanlış duymadınız. Yıllardır beklediğimiz Warcraft Filmi için en sonunda bir çıkış tarihi açıklandı.

1994 yılında Warcraft ‘ın ilk oyunu olan Warcraft: Orcs & Humans çıktığından bu yana bir filmin olup olmayacağı merak konusu olmuştu. 2004 yılında ise World of Warcraft ile birlikte artık senaryosu mükemmel bir hale gelmiş olan seri için bir filmin kesinlikle yapılması gerekiyordu fakat her seferinde projede bir sorun çıkmış ve ertelenmişti.

Fakat en sonunda film için bir çıkış tarihi açıklandı. 18 Aralık 2015

Film için ilk olarak Sam Raimi yönetmenliği üstlenmişti fakat Blizzard ile anlaşamayıp görevini bırakmıştı. Yerine Duncan Jones gelerek işleri hızlandırdı ve en sonunda filmin çıkış tarihi belirlendi.

Filmin oyuncuları hakkında Colin Farrell vePaula Patton isimleri dışında şu an için birşey bilinmiyor. Senaryosu yada başka bir bilgi paylaşılmayan filmin şu an için Warcraft ‘hikayesinin hangi kısmı bulunacağı bilinmese de muhtemelen en uygun hikaye W3 gibi görünüyor. Fakat Warcraft çok büyük bir senaryoya sahip olduğu için belkide W3 ‘ten öncesini konu alırlar ve bir seri yaratarak geri kalan hikayeyi farklı filmlerde anlatırlar.

Warcraft ‘ın hikayesine buradan ulaşabilirsiniz

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı