Mobil

Samsung Galaxy S5 ‘ten süpriz haber

samsung galaxy s5 metal kasa

Samsung Galaxy S5 ‘in kasasının metal olacağına dair haber güvenilir bir kaynaktan basına sızdı

Samsung Galaxy S5 hakkında yeni haberler basına sızmaya başladı. Yeni modelin kasasının plastik yerine metal olacağına dair yapılan haber Barclays analistleri tarafından duyuruldu. Habere göre Catcher Technology Co firmasının artık Samsung ‘un Galaxy serisi telefon modelleri için kasa üretmeye başladı. Catcher firması şu anda iPhone ve HTC telefonlarının kasalarını üretiyor. Samsung ‘un bu güvenilir firma ile anlaşma ihtimali çok yüksek görünüyor.

Analistlerin yatığı habere göre Samsung bu firmadan 10 ile 30 milyon adet arasında kasa sipariş etmesi bekleniyor. Fakat 2014 ‘e kadar bu konu hakkında resmi bir haber beklenmiyor.

 

Yeni İmaj Sensörü

Bu habere ek olarak Samsung telefonları için yeni bir teknoloji çıkarıyor. ISOCELL ismindeki CMOS imaj sensörü resimlerdeki pikselleri ayırarak birbirlerine olan etkisini azaltıyor. Böylece daha renkli ve yüksek çözünürlüklü resimler çekilebiliyor. Ayrıca yeni sensörde düşük ışıklı ortamlarda çekilen resimlerin kalitesi artırılmış.

Bu yeni sensörlerin sadece bazı özel akıllı telefonlarında ve tabletlerinde kullanmayı düşünen Samsung, Galaxy S5 ‘te de bu yeni teknolojiyi kullanma ihtimali neredeyse kesin gibi.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı