Yayın akışı

FIFA 14 türk ligi için açıklama yapıldı.

Fifa-2014-Klavyer

EA Games yoğun istek üzerine Türkiye Süper Ligi ‘nin bulunup bulunmayacağı hakkında resmi bir açıklama yaptı

Türkiye Süper Ligi takımlarının lisansları artık paket olarak satılmıyor. Türkiye Futbol Federasyonu ‘nun aldığı bu karar oyun firmalarını zor duruma düşürüyor. Futbol oyunlarının en populer iki isminden birisi olan FIFA serisinde de şu ana kadar türk takımlarını görememiştik. En sonunda EA Sports türk ligi hakkında bir açıklama yaparak oyunseverleri bilgilendirdi.

Türk oyuncularınının bu sene firmaya Türk ligi hakkında baskı yapması sonucu yapılan bu açıklama EA Sports ‘un resmi blog sitesi üzerinden yapıldı.

Yapılan açıklama şu şekilde ;

”Oyuncularımızdan gelen sorular yoğun olarak Türkiye Süper Ligi hakkındaydı. Maalesef  Galatasarak dışında bu lig FIFA 14 içerisinde bulunmayacak. Fakat FIFA ‘da bulunacak olan takım listesini her gün büyütüyoruz. Yeni oyunumuzda önceki oyunlar daha fazla takım bulunacak. Tek hedefimiz oyuncularımızın mutluluğu ancak Türkiye Süper Ligi ‘ni bu sene göremeyeceğiz. ”

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bence Fifa gelecek yıl türkiye ligini koyacaktır.Pes 14 tam bir fiyasko.Umarım Fifa 14 Pes 14’ten beter olmaz.

  2. Pesi o kadar bekledim ki beklediğime pişman oldum.Fifa da türk takımları olmasa da en azından pes den daha zevkli olucağına inanıyorum :) Bu arada türkiye ligi olmasada 4-5 türk takımı ekleseler fena olmaz hani :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı