MobilYayın akışı

iPhone kuyruğu bitmiyor

apple-iphone-5s

iPhone ‘nun yeni modeli 5C ve 5S piyasaya sürülmesi ile birlikte tüm Apple mağazalarında kuyruklar oluşmaya başladı

Apple iPhone için yeni modelleri olan iPhone 5C ve iPhone 5S  ‘yi duyurduğu ilk günden beri telefonlar için olan talep her gün artmıştı. Tam olarak 1 milyon ön siparişi sadece 24 saat içerisinde iPhone 5C için gerçekleştiren Apple, iki model içinde yoğun olarak istek geldiğini belitti.

Durum böyle olunca da piyasaya çıkış günü tüm mağazalarda yeni iPhone ‘lar için kuyruklar oluşmaya başladı. Apple ise bu durumdan oldukça memnun.

Farklı renk seçeneklerinin stoklarda kalmayıp teslimat sürelerinin uzaması müşterileri epey bir zor duruma düşürdü. En çok tercih edilen iPhone 5S ‘in altın renginin teslimat süresi ilk olarak 1 ile 3 günden 7 ile 10 güne kadar çıktı. Daha sonra ise stokların tamamen bitmesi ile teslimat zamanı Ekim ayına çekildi. Aynı modelin gümüş ve uzay grisi renk seçenekleri ise 7 ile 10 gün arasında kullanıcılara ulaştırılacak. iPhone 5S ‘in klasik renk seçeneği ise normal süresi içerisinde yani 1 ile 3 gün arasında teslim edilebilinecek.

apple iphone 5s ve 5c kuyrugu
Shinsaibashi, Japonya ‘da bir Apple mağazasının önü

İPhone 5c ile Tanış

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Nedense ben Samsung’dan vazgeçemiyorum ya bedava verseler kullanmam diyecek kadar seviyorum Samsung’un telefonlarını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı