Yayın akışı

Yeni Samsung OLED TV

Hatırlar mısınız küçüklüğümüz ve büyüklüğümüz arasında oluşan en tatlı heyecanların birisi ise Televizyon ve Çizgi Film yayıncılığı ile geçmiştir . İFA 2013 Fuarı ise Teknolojik aletleri her an yaşatma çabasına girmiştir.

İFA 2013 Magazaları

Samsung şirketi tarafından üretimi başlangıcı olan OLED TV adındaki tek ekran özelliği ile iki yayın izlenimi ve TV3D lerde ise oyuncular ve izlenmekte olan diziler üzerine tasarlanan Dual Play gözlükleri her an televizyon gibi ilgi odağı olmuştur.

OLD TV3D desteği taşıyan gözlükler ile her an 2 yayın yapılabilmekte ve bu yayınları kısa bir tuş ile değiştirilebilmektedir . Özellikleri sayılamaz derecede güzel ve mümkünatlı olup ilk kez ABD sonrasında ise Avrupa pazarına sürülmüştür . En kısa süremizde ise ülkemizde görmeyi düşündüğümüz TV özellikleri ile insanı büyülemektedir.

3D gözlüklerKüçük ve kısa bir eğimi ile oluşan televizyon şuan dahi insanların her an ilgi çekici ve göz boyayıcı odağı olmuştur. Fiyatı her an mümkünatları sınırlayıcı niteliktedir $9000 ve $12000 dolar niteliği arasında olup fiyatının her geçen süre ile düştüğü açılanmaktadır

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok iyi bir televizyona benziyor ama zengin televizyonu :) Bizim böyle teknoloji cihazlarını almamız imkansız :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı