Yayın akışı

Diablo 3 Reaper of Souls videoları yayınlandı

diablo-3-reaper-of-souls

Gamescom oyun konferansında bugün Diablo 3 ‘ün yeni ek paketi Reaper of Souls açıklandı

 

Bugün aldığımız haberlere göre Gamescom konferansında Diablo 3 ‘ün yeni ek paketi Reaper of Souls hakkında yeni detaylar ve iki adet videosu yayınlandı.

 

Oyun Diablo ‘nun yok edilmesinden sonrasını anlatıyor. Artık tüm kötü güçler tam olarak yok edildi derken karşımıza Archangel’lardan birisi olan Malthael çıkıyor. Nedeni bilinmeden kötü tarafa geçen ve aynı zamanda  ”Angel of Wisdom” isminde geçen Malthael  Black Soulstone ‘u ele geçiriyor.
Yapımcılar bu oyunun D3 ‘e göre daha karanlık bir temaya sahip olduğunu söylüyorlar. Westmarch haritasında geçen oyunda çeşitli yerlerde karşımıza Death Orbs denilen ölüm küreleri çıkacak. Bu küreler tam olarak neler yapıyor bilmiyoruz ama iyi bir şey olmadıkları kesin ..

 

diablo3-reaper-of-souls-video

 

Bunların yanında oyundaki loot sistemi geliştirilerek Loot 2.0 oluyor. Yeni loot sistemi ile hangi sınıfla oynuyorsak bize daha çok uygun olan eşyalar düşmesi bekleniyor. Ayrıca gereksiz eşyalar düşme olasılığı azaltılmış.

 

Oyunun kesin çıkış tarihi şu an için bilinmiyor.

 

Blizzard ‘ıngene sinematik ‘te harikalar yarattığını aşağıdaki videolardan görebiliyoruz. Videolardan ilkinde Diablo 3 Reaper of Souls ‘un fragmanını ikincisinde ise oynanış videosunu görüyoruz.

 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı