Yayın akışı

GTA 5 Hileleri

GTA-5

 

Grand Theft Auto serisinin tüm oyunlarında hileler bizler için en önemli şeylerden birisi olmuştur. Bizlerde doğal olarak gözlerimizi serinin yeni oyunu GTA 5 ‘e çeviriyor ve pek çok yeni ve ilginç hileler bekliyoruz. Oyun henüz piyasaya sürülmediğinden Rockstar ‘dan şu an için GTA 5 hileleri hakkında resmi bir haber gelmedi.

 

Fakat hileler şu an için açıklanmasa bile biz eski oyunlardan yola çıkarak olası GTA 5 hilelerini ortaya koyduk;

 

[ul class=”list list-star_blue”] [li]Silahları açma[/li] [li] Sağlık doldurma[/li][li] Zırh doldurma[/li][li] İntihar etme[/li][li] Para artırma[/li][li]Sonsuz sağlık[/li][li] Sonsuz cephane[/li][li] Su altında oksijensiz yüzebilme[/li][li] Polis seviyesini artırma[/li][li] Polis seviyesini azaltma[/li][li] Polis seviyesini silme[/li][li]Asla polislere takılmama[/li][li] Araçları patlatma[/li][li] Görünmez araçlar[/li][li] Uçan araçlar[/li][li]Suda yüzen araçlar[/li][li] Uçan tekneler[/li][li] Zamanı hızlandırma[/li][li]Zamanı yavaşlatma[/li][li] Havayı değiştirme[/li][li] Yayaları kızdırma[/li][li] Kadınların bizi takip etmesi[/li][li] Tüm trafik ışıklarını yeşil yapma[/li][li] Çok yükseğe zıplayabilme[/li][/ul]

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı