Sosyal Medya HaberleriYayın akışı

Half Life Kısa Filmi The Gravity Gun

bu silahın şakası yok ...
bu silahın şakası yok …

Valve ‘nin geliştirdiği FPS oyunlarından Half Life için bir kısa film yayınlandı. The Gravity Gun isimli videoda cisimleri hareket ettirmeye yarayan bu silah ön planda tutularak ilginç sahneler ortaya çıkarılmış.

Half Life serisi için yeni bir oyun yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor. Valve  bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmasa da, firma serinin devamı için yeni bir oyun yapımına çok olumlu bakmıyor. Sanıyoruz Valve ‘nin gelirleri şu an için steam sayesinde yeterli düzeyde.

Bizler yeni oyunu bekleye duralım, geçtiğimiz günlerde Half Life fanları tarafından bir kısa film yayınlandı. Filmdeki sahneleri gördükten sonra gerçekten maliyetli bir yapım olduğunu görebiliyoruz. Artık fan yapımlarının bile profesyonel filmler olduğunu söyleyebiliriz.

YouTube üzerinden yayınlanan yeni film şimdiye kadar yapılmış en iyi  Half Life 2 filmi olduğu konuşuluyor. The Gravity Gun isimli videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı