Basın bülteni

Forsaken World Türkiye Hayran Çizimi Etkinliği!

Forsaken World Türkiye Hayran Çizimi Etkinliği!

Forsaken World’de bir etkinlik daha başlıyor! Bildiğiniz üzere gün geçtikçe Forsaken World ailemiz genişlemekte ve hızla büyümektedir. Bunun için bizler de oyuncularımıza güzel bir etkinlik  daha sunmak istiyoruz.

Forsaken World Hayran Çizim Etkinliği

Hayran Çizimi Etkinliği:
13 Ağustos ve 22 Ağustos tarihleri arası Forsaken World’de yer alan karakter veya canavarlardan birinin renkli veya renksiz çizim çalışmasını yapan oyuncularımızdan en yeteneklilerine aşağıda yer alan ödüllerden birini vereceğiz.

1. Oyuncumuz yanda yer alan cevherlerden birine sahip olacaktır:Öfkeateşi V 165 Saldırı, Altınparıltısı V %7 Krit, Azurbulutu V 2000 Mana, Alacakaranlık V %7 Krit Ani Kaçış, Kristal V %25 Krit Savunma, Günalevi V 75 Krit Savunma, Kırıkparça V %25 Krit, Sisörtüsü V 18 Kaçınma, Kartal Gözü V 28 İsabetlilik, Kantaşı V 2000 Sağlık

2. Oyuncumuz yanda yer alan cevherlerden birine sahip olacaktır: Öfkeateşi IV 165 Saldırı, Altınparıltısı IV %7 Krit, Azurbulutu IV 2000 Mana, Alacakaranlık IV %7 Krit Ani Kaçış, Kristal IV %25 Krit Savunma, Günalevi IV 75 Krit Savunma, Kırıkparça IV %25 Krit, Sisörtüsü IV 18 Kaçınma, Kartal Gözü IV 28 İsabetlilik, Kantaşı IV 2000 Sağlık

3. Oyuncumuz yanda yer alan cevherlerden birine sahip olacaktır: Öfkeateşi III 165 Saldırı, Altınparıltısı III %7 Krit, Azurbulutu III 2000 Mana, Alacakaranlık III %7 Krit Ani Kaçış, Kristal III %25 Krit Savunma, Günalevi III 75 Krit Savunma, Kırıkparça III %25 Krit, Sisörtüsü III 18 Kaçınma, Kartal Gözü III 28 İsabetlilik, Kantaşı III 2000 Sağlık

Forsaken World ile ilgili güncel duyuru ve bilgilendirmeleri takip etmek için resmi Facebook sayfasına gidebilirsiniz.

https://www.facebook.com/ForsakenWorldTR

Notlar:

*Resimlerin el ile çizilip, bilgisayar ortamına aktarılması ve takibinde http://fw-forum.tr.perfectworld.eu/showthread.php?t=112612 linkinde paylaşılması gerekmektedir.
*Kazanan oyuncular sıralamasına göre ilgili ödüllerden istediği birini seçebilecektir.

Etkinlik ile ilgili detaylara aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa doğrudan benimle iletişime geçebilirsiniz.

http://fw.tr.perfectworld.eu/news/?p=10482

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı