Foto Galeri

BioShock Infinite: Burial at Sea’da Yeni Elizabeth karakteri

Oyunun seviyesini çok daha mükemmel bir hale getirebilmek için gelecek olan yeni “BioShock Infinite: Burial at Sea” DLC’si  ile birlikte Elizabeth karakterinin de yenileneceği ve bol diyaloglar olacağı açıklandı. Hikaye bakımından da kendinden söz ettiren BioShock Infinite yakında gelecek olan Burial at Sea paket ile birlikte hikayesinde ne gibi değişiklikler olacağını yakında daha net bir şekilde göreceğiz.

BioShock Infinite Burial at Sea

BioShock Infinite Burial at Sea DLC ile yenilecek olan Elizabeth karakteri ile ilgili iki adet çizim aklımızdaki bazı soruları cevaplar nitelikte, Elizabeth’in yeni kıyafetleri ile ilgi detayların olduğu görselleri inceleyecek olursak, Elizabeth’in elinde Revolver silah ve kuçağundada küçük kız kardeşini tuttuğu görünüyor.

BioShock Infinite Burial at Sea 2

Gelecek olan BioShock Infinite:Burial at Sea Episode One’ın önümüzdeki sonbahar ayının sonlarına doğru piyasaya çıkması bekleniyor ancak, Episode Two için hiç bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı