Yayın akışı

Aptalca fakat bir o kadar da zevkli bir android uygulaması S.M.T.H

Send-Me-To-Heaven-SMTH

Canınız mı sıkıldı? Yapacak bir şey mi bulamıyorsunuz? O halde telefonunuza S.M.T.H uygulamasını indirebilirsiniz.  S.M.T.H ‘in açılımı ”Send Me to Heaven” olarak geçiyor. Fakat bu uygulamanın küçük bir riski var. Telefonunuzu paramparça yapabilir.

Kısaca özetleyecek olursak bu Android uygulamasının asıl amacı telefonunuzu olabildiğince yükseğe fırlatarak skor kazanmak.

CarrotPop tarafından geliştirilen bu uygulama telefonunuzun elinizden ne kadar yükseğe fırladığını ölçüyor. Ve buna göre de puan veriyor. Yakalayabilmek tabi ki sizin elinizde. Telefonunuzu yakaladığınızda ise kendi skorunuz tüm dünyada geçerli olan ”aptal adamların skorları” tablosuna giriyor.

Dediğimiz gibi aptalca fakat aynı zamanda bir o kadar da zekice yapılmış olan S.M.T.H telefonunuzun yada tabletinizi büyük risklere sokuyor. Aşağıdaki resimden de görebileceğiniz gibi uygulamanın kullanma koşullarında cihazın herhangi bir hasar almasından sadece kendimizin sorumlu olduğunu kabul ediyoruz.

SMTH-android-uygulamasi

Bu yeni uygulama  iPhone app store üzerinde yasaklanmış durumda. Fakat google play üzerinden indirebiliyoruz.

Eğer gerçekten inanılmaz bir şekilde sıkılmadıysanız yada telefonunuzu gözden çıkarmadıysanız bu uygulamayı indirmenizi tavsiye etmiyoruz .

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı