Yayın akışı

Google Adsense artık Android ‘de

adsense android uygulaması

Google Adsense internette en çok kullanılan reklam ağı olduğu tespit edildi. Bu büyük başarının arkasında tabi ki Google bulunuyor.  İnternet siteleri için özel olarak hazırladıkları reklam stilleri ve pek çok farklı özellik seçeneği ile en popüler reklam ağı olmayı devam ettiren AdsenseGoogle’ın en önemli hizmetlerinden birisi diyebiliriz.

Pek çok internet sitesinin en büyük gelir kaynağı kabul edilen Google Adsense site sahipleri tarafından toplam kazançlarının ne kadar olduğunun bilinmesi için düzenli olarak kontrol edilir. Bu hizmet için Google ‘dan aldığımız en son haber ise Android telefon kullanıcılarını sevindiriyor.

Yeni çıkan Google Adsense uygulaması yalnızca Android sistemlerde çalışacak.  Google Play Store’dan satışa çıkan yeni uygulama site sahipleri için bir devrim niteliğinde diyebiliriz. Bunun nedeni sürekli olarak kontrol etmemiz gereken bilgileri artık bilgisayarımızın başında değilken, mobil olarak istediğimiz zaman bakabilip, gerekli değişiklikleri uygulayabileceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı