Yayın akışı

Saints Row IV Avustralya’da Tekrar Reddedildi!

Bazı ülkelerde katı oyun yasakları günümüzde halen sürmekte, bunlardan en belirgin olarak öne çıkan ülke Avustralya olarak biliniyor.

Avustralya yetkilileri şiddet, cinsellik, uyuşturucu madde gibi içeriklerden dolayı yakın zamanda bir çok oyuna çeşitli yasaklamalar getirilmişti ve bu nedenle bir çok oyun Avusturya için içeriğini yumuşatmak ve onay alabilmek için gerikli çalışmaları sürdürmüştü bu gün bunlara bir yenisi daha eklendi.

Saints Row IV Avustralya’da Tekrar Reddedildi! (2)
Daha öncede Avusturyalı yetkililerden olumsuz yanıt alan Saints Row IV, yapımcısı Deep Silver tarafından içeriğini tekrar gözden geçirip yumuşatmasına rağmen ikinci başvurusunda da olumsuz yanıt aldı.

Yetkililer oyunun halen gerektiği tedbirlerin alınmamasından dolayı insanları kötü derecede etkileyebilecek ögelere sahip olduğunu düşüyorlar ve bu nedenle de oyunun satışını Avusturya da tekrar reddettiler.<

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı