Yayın akışı

Forsaken World Türkiye Büyük Güncelleme

Forsaken World‘e büyük ve harika bir güncelleme geldi! Bu Büyük İçerik Güncelleme‘sinin detaylarına http://fw.tr.perfectworld.eu/news sayfasından ulaşabilirsiniz.
Güncelleme’nin geldiği tarihi : 26.07.2013 Cuma.

Forsaken+World+Content+UpdateHikaye:Bin yıl önce, kötü bir büyücü cehennem ile dünya arasında bir kapı açmaya çalışmıştı. Tüm kötülüğün Dünya’ya getirilmesi için birçok masumun kanı dökülmüştü. Shylia olmasaydı bu şeytani yaratıklar doymak bilmeyen açlıklarını dindirmek için herşeyi yapmış olacaklardı. Kutsal güçleriyle onları geldikleri deliğe geri göndererek mühürledi.

Fakat mühürleri tutan büyü zayıflıyor… Zamanla bu şeytani güçler, Dünya’mıza giriş yapabilmek için mührü yok etmek uğruna ellerinden geleni yapıyorlar. Tüm maceracılar bu uğurda savaşmak ve mührü güçlendirerek kötülüğün Dünya’ya sızmasını engellemek için çağrılmaktadır.

Forsaken+World+Content+Update2Batıya doğru ise Kristal Vadisi’nde ayrı bir kötülük kök vermeye başladı. Kara Cüceler soğuk taş madenlerinde izinsiz madencilik yaparak olağanüstü Soğuk taş Cevherini çıkarıyorlar. Bu gücün verdiği güven ile çılgınca yer altında kazılarına dur duraksız devam ediyorlar. Bu çılgınlığa son verecek cesarete sahip misin?

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı