Basın bülteniFoto Galeri

Neverwinter: Fury of The Feywild modülünün yayın tarihi açıklandı

İlk Ücretsiz İçerik Genişlemesi 22 Ağustos’ta Geliyor,
Feywild Şövalyesi Paketi Sizleri Bekliyor

18 Temmuz 2013 – Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Wizards of the Cost’un Dungeons & Drag ons® Forgotten Realms® evreninde geçen, dünyaca tanınmış ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter için ilk içerik genişlemesi olan Fury of the Feywild modülünü 22 Ağustos 2013 tarihinde yayinlanacağını duyurmaktan mutluluk duyuyor (Amsterdam, Hollanda). Bu ücretsiz Modül ile oyuncular, Güneş ve Ay Elfleri, yep yeni silah ve nesneler, benzersiz ödüller, esrarengiz yaratıklar ve çok daha fazlası ile buluşabilir ve Sharandar’ın büyülü ormanlarını keşfe çıkabilirler.

Neverwinter Fury of The Fey Wild modülünün yayın tarihi açıklandı

Cryptic Studios CEO’su Jack Emmert: “D&D dünyasında olduğu gibi bizim de Modül olarak adlandırdığımız Neverwinter ücretsiz içerik genişlemelerinden ilkinin çıkış tarihini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi. “22 Ağustos tarihine gelecek olursak, ilk içerik genişlememizi yayınlıyoruz. Bu oyunun yayınlanış tarihinden sonra iki aydan az bir süre demek oluyor. Yeni ve heyecan verici bir içerik, kalıcı bir dünyayı oluşturmanın ve genişletmenin tam merkezinde. Amacımız oyuncularımıza hem onların ilgisini çekecek hem de düzenli güncellemeler sunmak. Böylece her zaman oyunda keşfedilecek yeni şeyler bulacaklar. Fury of the Feywild Neverwinter’a ileride gelecek Modül’lerin sadece ilkidir.”

Neverwinter için ilk Modül olan Fury of the Feywild, Sharandar’daki Elf karakolunun Fomorian Devleri tarafından ele geçirilmeye çalışılması girişimlerini anlatan, ücretsiz bir içerik genişlemesi. Fury of the Feywild hakkında daha fazla bilgi resmi web sitemizde bulunabilir: www.neverwinteroyna.com/furyofthefeywild

Perfect World Europe B.V. ayrıca Feywild Paketlerinden Neverwinter Şövalyesi’nin ilk detaylarını açıklamaktan da memnuniyet duyuyor. Bugünden itibaren, Neverwinter severler Unutulmuş Diyarlar’da ve Sharandar’ın derinliklerine uzanan görevlerinde onlara yardımcı olacak, iki yeni pakete ulaşabilirler.

2. Sayfada yazının devamı bulunmaktadır
3. Sayfada 20 adet ekran görüntüsü bulunmaktadır

Oyun Haberleri
1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı