Donanım

MSI FM2-A85XA-G65 “Hız Aşırtmacılar için yeni anakart”

MSI‘ın A85X yongasetli yeni anakartı işlemci bazında AMD tercih edenler için sunuluyor. Yüksek performans-düşük güç tüketimi felsefesi bu anakartı uygun alternatifler arasına koyuyor. Ayrıca oyun severleri de düşünen MSI kart üzerinde AMD Crossfire, OC Genie II ve Military III özelliklerini de kullanıcalara sunuyor.

Military Class anakartların da gri ve mavi renkleri tercih eden MSI bu modelde oldukça ferah bir tasarım sunuyor. AMD A85X yongasetli anakart AMD A10/A8/A6/A4 serisi işlemcileri destekliyor. Kartın üzerinde 4 adet DDR3 bellek slotu ile toplamda 64 GB’ a kadar Ram desteği sunuyor. 8 adet 6GB/ sn SATA bağlantısı, 2 adet USB 3.0, 4 adet USB 2.0, HDMI diğer standart özellikler. Ayrıca ClickBIOS II ile hem UEFI BIOS hem de Windows’tan kullanılabilmesi büyük kolaylık. Kolay ve kullanışlı arayüz sayesinde bir tık ile hız aşırtma yapmak oldukça kolay.

AMD Crossfire teknolojisi ile birden fazla grafik kartını kullanmak isteyen oyun kullanıcılarına da iyi bir platform sunuyor.

Anakart piyasasında oldukça güvenilir bir marka olan MSI kullanıcalarını sunmuş olduğu pratik özellikler ve kullanıcı dostu arayüzler ile bu piyasada uzun soluklu olduğunu tekrar gösteriyor.u_19216309

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı