Yayın akışı

GTA V şimdiye kadarki en büyük haritaya sahip olacak

gta-5

Bildiğimiz gibi GTA serisinde her yeni oyun ile birlikte haritalar da büyüyordu. Fakat  Rockstar Games bu olayı artık iyice abartarak  GTA V haritasını inanılmaz büyük yapmış.

Yapılan açıklamaya göre oyunun haritası Red Dead Redemption haritasının tam 5 katı. Bu da demek oluyor ki (çok genel bir tahmin yapacak olursak) oyunda haritanın bir köşesinden öbür köşesine araba ile yaklaşık 1 saatte gidebileceğiz.

Her oyunda sanal ile gerçek arasındaki ince çizgiyi ortadan kaldırmaya biraz daha yaklaşan Grand Theft Auto yeni oyunu ile bizleri neler beklediğini gerçekten merak ediyoruz.

Ayrıca GTA V şu anda dünyada yapılan anketlere göre çıkması en çok beklenen ve takip edilen  oyun olduğu tespit edildi.

Reddit kullanıcılarından C-Ron tarafından yapılmış olan GTA V haritası oyunculara haritanın ne kadar büyük olduğunu az çok gösteriyor. Harita üzerinde eski GTA haritalarını görebiliyoruz. Los Santos isimli harita için henüz resmi bir haber duyurulmadı fakat en yakın zaman içerisinde bir açıklama bekleniyor.

İşte C-Ron‘nun bizler için yapmış olduğu harita

GTA-V-G-ron-harita

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı