Basın bülteni

Forsaken World Eşsiz Binek Ödülü ve Neverwinter Kuzey’in Kahramanı Paketi!

Forsaken World Eşsiz Binek Ödülü ve Neverwinter Kuzey’in Kahramanı Paketi!

Forsaken World:
Forsaken World’de bir etkinlik daha başlıyor! Oyuncuların etkinliklere olan ilgisinden çok memnunuz. Bu sebeple etkinlikleri devam ettirmek ve hatta daha yüksek seviyelere taşımak istiyoruz.

Forsaken World Eşsiz Binek Ödülü ve Neverwinter Kuzey’in Kahramanı Paketi!
Karakter Tanıtım Etkinliği:
11 Temmuz ve 21 Temmuz tarihleri arası Forsaken World’de sınıfını en iyi tanıtan oyuncularımız aşağıda yer alan eşsiz bineğin sahibi olacaklar:

Yapılması Gerekenler:
1 – 8 Sınıftan dilediğiniz birinin tanıtımını gerçekleştirecek şekilde sesli anlatımlı olarak videoya çekmek. (PVP ve PVE gibi aksiyon esnasında, sınıf yeteneklerini açıklamalı şekilde kullanarak)

2 – Çektiğiniz videoyu youtube gibi bir video sitesine yüklemek.

3 – Video linkini forumda http://fw-forum.tr.perfectworld.eu/forumdisplay.php?f=762 ilgili konu başlığı altında paylaşmak.

Notlar:
Video ses ve görüntü kalitesinin iyi olması önemli.
8 adet sınıf olduğundan sadece 8 adet kazanan olacaktır.

Neverwinter:
Canlı yayınımıza katılmak ve bizimle sohbet etmek isterseniz Türkiye saati ile 18:00’de http://www.twitch.tv/PerfectWorldEU adresine bekleriz.

1 saat süren programımızda oyun oynamaktan haftanın önemli haberlerini verme ve oyuncularımızdan gelen soruları cevaplamaya kadar dopdolu bir içerik bulunuyor.

Yayın Etkinliği:
Bu haftaki Streaming yayınımızda gerçekleştireceğimiz ufak etkinlikle şanslı oyuncularımızdan birine Neverwinter paketlerinden en değerli paket olan Kuzey’in Kahramanı Paketini hediye edeceğiz.

Paket ile ilgili detaylara ulaşmak için buraya http://nw.tr.perfectworld.eu/neverwinterpack tıklayınız.

 

-basın bülteni
Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı