Yayın akışı

World Of Warcraft Free-2-Play yoluna mı gidiyor?

World Of Warcraft Free-2-Play yoluna mı gidiyor

Çıktığından bu yana MMORPG oyunları klasmanında liderliğe yerleşen ve halen daha en iyi online oyun kabul edilen, World of Warcraft, Pay to Play sınıfında kalan ( oynamanız için aylık ücret isteyen) nadir oyunlardan birisi.

Fakat geçtiğimiz günlerde oyuncuları üzen bir gelişme ile aklımızda bunun hakkında bazı soru işaretleri oluştu. Test sunucusuna gelen yeni 5.4 patch ile oyuna yeni bir mağaza geldi. Mağaza içerisinde gerçek para ile bizleri diğer oyunculara göre avantajlı kılan bazı eşyalar alabiliyoruz. Bu eşyalar şimdilik yüzde yüz XP bonus veren özelliğe sahip.

World-Of-Warcraft-Mists-Of-Pandaria

Bunun hakkında oyunun resmi forumunda  Blizzard yetkililerinden birisi olan Zarhym tarafından şu açıklama yapıldı: ”WOW’a mikro ödeme sistemi getirmek istiyoruz ve bunun için çeşitli yollar deniyoruz. İleride bunun hakkında daha detaylı bir şekilde duyuru yapılacaktır.”

World of Warcraft’da diğer online oyunlar gibi ücretsiz olup çeşitli eşyaların gerçek para ile satılmasıyla  Free to Play yoluna mı gidiyor? Bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı