Yayın akışı

Elder Scrolls Online hakkında detaylı bilgiler geldi

the-elder-scrolls-online

Bethesta‘nın ünlü Elder Scrolls serisi için yeni gelecek olan ve  internet üzerinden başkaları ile oynayacağımız Elder Scrolls Online‘nın zindan mekanikleri hakkında yeni haberler geldi.

Bizlere ulaşan haberlere göre Bethesta yayınladıkları rehberde oyun içerisindeki birçok zindan hakkında bilgiler veriyor. Ayrıca rehber bizler için yaratıklar ile savaşmanın çeşitli taktiklerini gösteriyor.

Oyunda eğer zindan içerisinde yaratıklar ile savaşmak istiyorsanız en az dört kişi olmalısınız. Ve bu zindanlar büyük yaratık grupları barındıracak. ir healer

Eski oyunlarda olduğu gibi yeteneklerimiz kullandıkça gelişecekler. Karakterimiz yeteneklerin seviyesine göre belirlenecek. Bethesta’nın tavsiyesi şu; Eğer zindana gireceksek mutlaka bir healer bir DPS birde tank bulundurmamız lazım. Böylece en kolay şekilde zindanı bitirebiliriz.

elder-scrools-online-zindan-mekanikleri

Blog üzerinde oyun için yapılan açıklama şu şekilde:

”Eğer zindan savaşında healer karakter ölürse kılıç yerine can dolduran bir asa sayesinde hayatta kalabilirsiniz. Ve bunu da çok hızlı bir şekilde yapabilmeniz için hotbarı kullanmanız gerekecek. İkinci hotboar’ınıza daha önceden kendi iyileştirme skillerinizi koymanız gerekli. 

Diğer MMO oyunlarında eğer zindan içerisinde bir healer ölürse büyük ihtimal bütün grup ölür. İşte Elder Scrolls Online’nın farkı burada. Bir Class sadece kendi özelliğini yapmaz (örneğin bir savaşçı sadece yakından vurmaz) aynı zamanda istediğiniz yetenekleri (örneğin büyü gibi) kullanabilirsiniz. Böylece grubunuzu kurtarmış olursunuz.”

Oyun Haberleri
1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı