Basın bülteni

HOOGLET Bilişim’e “2013 Yılının En Hızlı Büyüyen Bilişim Şirketi” Ödülü

Hooglet-Bilişim

2012 yılında üç bilgisayar mühendisi tarafından İstanbul’da küçük bir ofiste kurulan HOOGLET Bilişim kısa zamanda büyüyerek önemli projelere imza atmış ve bilişim sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Hooglet Bilişim, Girişimci Genç Mühendisler birliği tarafından “2013 Yılının En Hızlı Büyüyen Bilişim Şirketi” ödülüne layık görülerek, daha önce aldığı ödüllere bir yenisini daha eklemiştir.

Bilişime dair geniş bir yelpazede hizmet vermekte olan şirket, yazılım projelerinden danışmanlığa, web programlamadan eğitime, sosyal medya yönetiminden ERP, CRM uygulamalarına kadar birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket yönetimi müşterileri memnuniyetini ön planda tutarken, sadece “en iyi” çözümü müşterilerine sunmaya odaklanmaktadır.

Gücünü genç ve dinamik ekibinden alan Hooglet Bilişim’e bir ödül de Girişimci Genç Mühendisler birliğinden geldi. Birliğin her sene düzenli olarak verdiği “Yılın En Hızlı Büyüyen Bilişim Şirketi” ödülü bu sene Hooglet Bilişim’e verildi. Şirket adına ödülü alan Supervisor Ertuğrul Kurnaz, “İlk günden itibaren bitmeyen bir enerjiyle, yorulmadan, dinlenmeden çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Bunun meyvelerini almak da mutluluk verici. Bizi bu ödüle layık gören Girişimci Genç Mühendisler birliğine tüm ekip arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” diyerek duygularını dile getirdi.

Hooglet Bilişim’in başarılarının bundan sonra da devam edeceğine inandığını belirten Ertuğrul Kurnaz, yazılıma dair herhangi bir işi, fikri veya projesi olan herkesle çalışmak istediklerini ifade ederek büyümeye devam edeceklerinin sinyallerini de vermiştir. Geçtiğimiz sene üç girişimci bilgisayar mühendisi tarafından kurulan Hooglet Bilişim’i aldıkları bu ödül nedeniyle ekibi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

–Basın bülteni

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı