Yayın akışı

Battlefield 4 Haritalarında Her Yer Yıkılacak!

Geçtiğimiz Günlerde E3‘te, DICE yaptığı açıklamada dört gözle beklenen, Battlefield 4 için “Siege of Shangai” adını taşıyan bomba gibi bir video yayınlamıştı. Edge Online ile görüşen DICE yapımcılarından Aleksander Grondal, Battlefield 4 haritaları ile ilgili konuştu.

battlefield-4

Battlefield 3‘tende bildiğimiz gibi, her zaman daha çok yıkılıp kırılabilir bir haritanın daha çok oynandığı ve oyuncular tarafından sevildiği bir gerçek. Bu nedenle olduğunu düşünerek, Battlefield 4’te haritalardaki yıkılma & parçalanma gibi oyuna gerçekçilik katan bir çok görsel detayın dahada çok olmasını istediklerini söyleyen Grondal, Bad Company 2‘ seçilecek bir çok haritanın yeni düzenlemeler ve eklemeler yapılarak yeni oyunda oyuncuların karşısına çıkarmak istediklerini belirtti ve ilk olarak, Xbox One’a geleceğini söyledi.

Yeni oyuna katılacak olan Bad Company haritaları hakkında konuşan Grondal, Battlefield 3’te istedikleri yıkım ve parçalanma seviyesine ve oyuncuların isteklerine ulaşamayan Ekip, Bad Company’in, Battlefield 3’ten daha fazla görselliğe ve yıkım seviyesine sahip olduğunu, bu nedenle yeni oyuna eklenecek haritaların Bad Company den seçileceğini belirtti.

[toggle title=”Grondal, Açıklamasında” state=”open” ]Kısaca, haritalarda büyük yıkımlar göreceksiniz. Evler yıkılacak, binaların yıkılması üzerine çalışıyoruz. Bu tip haritaları oyunumuzda bulundurmak da gerçekten sevindirici. Biz eskilerden de bir kaç harita seçtik ve yeni oyuna aktarmak için üzerinde yeniden çalışıyoruz.[/toggle]

Bu nedenle E3’te yayınlanan ve commander özeliğini tanıtan videodaki gibi oyunda görselliğin son derece üst seviyelerde tutulduğu ve binalarında yıkılabileceği haritalar olacak. Battelfield 4 gerçekten adına yakışır bir oyun ile karşımıza gelecek gibi gözüküyor!

Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. sanırım kaldırıcak bnm pc 4 gb ekran kartı 1 tb hardisk i7 işlemce 8 gb ram sanrıım kaldrırır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı