Yayın akışı

Fifa 14 PS4 ve Xbox One’da 1080p 60 FPS Açılacak !!

fifa-14

Yeni nesillerin çıkış tarihi yaklaştıkça oyunlardan gelen bilgiler sürekli olarak artıyor. Elimize geçen son haber ise Fifa 14’ten geldi ve bizleri sevindirdi.

Fifa 14 ile gelen ignite teknolojisi oyun konsollarında büyük yenilikler yapıyor. Fifa 14 artık yeni nesil konsollarda 1080p’lik görüntü kalitesi ile açılacak. Hatırlarsanız Fifa 13  PS3 üzerinde 720p açılıyordu. Artık yeni sürüm ile birlikte çok daha yüksek çözünürlükte oyunlar oynayacağız.

Görüntü kalitesinin yanında aynı zamanda oyunlar sabit olarak 60 FPS’de oynanacak. Bu da oyunun gayet akıcı bir şekilde oynanabileceğini gösteriyor. Oyun sırasında bilgisayarlarda ki gibi zorlanma sonucu oyunun yavaşlaması gibi bir problem olmayacak

Sony ve Microsoft bu iki faktörün sağlanabilmesi için sürekli olarak çalıştıklarını belirttiler. Görünüşe göre iki konsolun rekabetinden gene bizler faydalanacağız.

Bunlara ek olarak yeni nesil için gelen oyunlardan birisi olan Battlefield 4 içinde bu özellikler geçerli olacak. Artık Battlefield oynarken takılma sorunları sona eriyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı