Yayın akışı

Dövüşü Hissetmeye Hazır Mısınız? İşte EA SPORTS UFC

EA-SPORTS-UFC-wallpaper

EA SPORTS UFC  mükemmel grafikleri ve oynanış tarzıylı şimdiye kadarki en gerçekçi dövüş oyunu olacağı düşünülüyor. 

Electronic Arts bugün yaptığı açıklamada EA SPORTS UFC’nin özelliklerini duyurdu. EA SPORTS IGNITE teknolojisi ile hazırlanan oyun ki dövüşler o kadar gerçekçi olacak ki kendimizi bir kavganın içerisinde gibi hissedeceğiz. Xbox One ve PS4 için çıkması beklenen oyun 2014’ün ilkbahar ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

EA SPORTS’un genel müdürü Dean Richards” deneyimli ekibimiz ve EA SPORTS IGNITE özelliğimiz sayesinde şimdiye kadarki en iyi dövüş oyunumuzu  yapmış bulunmaktayız” diyor.

EA SPORTS’un UFC başkanı Dana White ” EA Sports’un UFC’yi geliştirirken kullandıkları üstün yöntemler beni acayip heyecanlandırıyor. Ciddi anlamda sağlam bir ortaklık kurduk ve dövüş oyunu hayranları bu oyuna bayılacaklar” dedi.

EA-SPORTS-UFC-ps4-xbox-one

MMA türü karma dövüş  sanatını yaptığımız oyundaki tüm dövüşçüler gerçek hattaki lisans sahibi olan kişiler olup kendi yetenekleri doğrultusunda oyunu etkileyecekler. Tüm dövüşçülerin kendi dövüş planları olacak ve yedek planları olacak. Rakibin A planını etksiz hale getirebilirsek B planını uygulamaya başlayacaklar. Tek kişili oyunlarda yapak zekaya karşı oynarken rakip puan olarak bizden geride ise bizi nakavt etmeye çalışacak. Bu sayede dövüşler daha da zorlaştırılmış.

Gerçek zamanlı fiziksel efor özelliği sayesinde dövüş esnasında dövüşçülerin terlemelerinden kaslarının şişmesine kadar pek çok faktörü barındırıyor. Bu sayede oyunun gerçekçilik hissi artırılarak standart bir dövüş oyunu olmaktan çıkıyor.

Dövüşçü Benzerliği ve Yüz Animasyonları ile oyundaki dövüşçü karakterlerin gerçek olanları ile birebir aynı fizikte ve yeteneklerde olması sağlanmış. EA SPORTS IGNITE destekli yüz animasyonları ile pek çok farklı duygu dövüş esnasında yüze yansıtılıyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı