Yayın akışı

Stronghold Kingdoms’a Yeni Güncelleme Geldi !!

Stronghold Kingdoms’a gelen yeni güncelleme ile oyunda üçüncü çağda oynayabileceğiz. Ayrıca yeni gelen topluluk özellikleri sayesinde oyun farklı bir noktaya taşınıyor. 

Stronghold-Kingdoms-wallpaper

Firefly Stüdyoları tarafından yayınlanan yeni güncelleme ile oyunda ciddi farklılıklar getiren üçüncü çağ ve detaylı bir şekilde ayrılmış pek çok ticari ve diplomatik özellikler geliyor.

Güncelleme ile üçüncü çağa ilk kez geçen oyunda belirli kurallar var. Eğer bu çağa geçebilirseniz daha fazla köy alabilir, binalarınıza eklemeler
yapabilir, onurunuz daha hızlı doldurabilir vb. birçok şey yapabilirsiniz. Oyuna yeni gelen bu özellikler ile Firefly Stüdyoları oyundaki hızı yükseltmek ve oyun içerisindeki her bir oyuncunun gücünü artırmayı amaçlamış. Ve de gayet başarılı olmuşlar.

Yeni güncellemede yeni kurallar geleceğinden bahsettik. İşte yeni kurallar;
stronghold-kingdoms-screen-shot

  • Eğer velihat prense sahip olursanız en fazla otuz köy kurabilir yada ele geçirebilirsiniz.
  • Onur üretimindeki artış ziyafette %900 popülarite de %300
  • Marketlerdeki eşya ücretleri sıfırlanıp ilk seviyeye geliyor.
  • Bütün İhtilaflar sıfırlanıyor.
  • Bazı Binalara eklemeler yapılabiliniyor.
  • Şan kazanımı normal seviyeye getiriliyor.

Yeni gelen kurallar daha çok ticareti ve diplomasiyi geliştirme üzerine kurulmuş. Ticaretteki gelişmeyi düşünürsek bu güncellemeye sahip olan oyuncular piyasadaki en iyi ücretli eşyaları arayabilecekler.

Diplomasi olarak da oyuncular düşman oyuncuları ihtilafi düşman, tarafsız veya müttefik olarak ayırabilirler. Bunun için çok kolay bir yöntem sunulmuş. Karşı oyuncunun bir adamına tıklayıp diplomasi bölümünden gerekli değişiklikleri yapabiliyorsunuz.

Tüm bu yeni gelişmelerin yanında ayrıca oyunda ek olarak rapor atma bölümü güncellenmiş. Artık daha detaylı bir şekilde sorunlarımızı yazabileceğiz.

Bütün bu yeni gelen özellikler ile oyunun eskisinden daha çok zevkli olacağı kesin..

Oyun hakkında fazla bilgi için www.strongholdkingdoms.com adresine girebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı