Foto Galeri

PES 2014 Bir Devrim Yaratacak !!

PES-2014-video

Konami geliştirdikleri yeni oyun motoru teknolojisi sayesinde PES 2014 için bugüne kadar yapılmış en iyi oyunlarının olacağını ve oyuna pek çok yeni özelliklerin geleceğini açıkladı. 6 temel unsur üzerine kurulan oyun PES serisine büyük bir değişim getirecek gibi gözüküyor.

Bu yeni oyun motorunun adı Fox Engine. Aslında Kojima Productions’ın kullandığı bu motoru PES Productions geliştirerek bir futbol oyununda olması gereken en iyi hale getirdi.

Bu yeni teknoloji sayesinde artık PES ekibinin yapabileceklerini kısıtlayan unsurların hemen hemen hepsi kaldırılmış oldu. Böylece bir futbol oyununda gerçek maç atmosferine en yakın ortamı sağlamış oldular.

PES-2014-ekran-goruntusu

PES Productions önceki oyunlardaki pek çok veriyi yok sayarak bu oyunu neredeyse baştan yaratmış. Gerçek bir futbol maçındaki oyuncuların hareketlerinden şans faktörüne kadar tüm istatistikleri bir araya getiren firma PES 2014’ün eski oyunlara göre epey bir değişim geçireceğini söyledi.

Aynı zamanda yenilenen grafikler, animasyonlar ve geliştirilen yapay zeka ile oyun standartların üzerine çıkarılmış. Futbolcuları birbirlerinden ayıran özellikleri en ince ayrıntıya kadar incelenen oyunu oynarken maç sırasında oyuncunun top sürme şekline yada oyun stiline göre topun kimde olduğunu az çok anlayabileceğiz.

FİFA’ nın ezeli rakibi bu sene liderliği ele geçirebilecek mi dersiniz??

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Şu an 2013 oynuyorum. 2014 çıkmasını heyecanla bekliyorum. Pes serisinden kesinlikle vazgeçmem. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı