Yayın akışı

Call of Duty: Ghosts Steam’da Görüldü

call-of-duty-ghost

Merakla beklenen Call of Duty: Ghost beklenenden erken bir şekilde Steam’de ön siparişe düştü. 69.99$ fıyatıyla dikkat çeken oyunun çıkış tarihi ise 5 Kasım 2013.

Oyunun açıklama kısmında yeni nesil oyun motoru öne çıkartılmış. Canlı karakter ve ortam modellemelerine değinen açıklamada yeni aydınlatma sistemlerine de dikkat çekilmiş. Açıklamada ayrıca Call of Duty: Ghost’un senaryosuna dair ipuçları da verilmiş. Call of Duty serisinde ilk defa ezilen tarafı oynayacağımız belirtilirken, güçlü karakter hikayesinden de övgüyle bahsedilmiş.
Multiplayer kısmı da açıklamada es geçilmemiş. Düşmanlarımız dışında deprem, sel gibi doğal afetlerle mücadele edeceğimiz müjdelenmiş. Ayrıca haritaların dinamik olacağı da söyleniyor. Yeni multiplayer sisteminde eskisine göre daha fazla kişileştirme seçeneklerimiz de olacak. Sistem gerekesinimleri hakkında tam bir bilgi verilmediyse de oyunun Directx 11 desteği olan ekran kartlarında çalışacağı biliniyor.Açıklamalara göre yepyeni bir Call of Duty deneyimi bizi bekliyor. Merakla Kasım ayını bekliyoruz…
Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı