İnternetSosyal Medya Haberleri

Yeni Chrome’u Boşuna Beklemeyin!

Yeni Chrome'u beklemeyin!Yeni uyarı kutucuğu, Chrome’un önceki sürümlerinde görünen uyarı kutusuna biçimlendirme, simgeler gibi yenilikler ekleyerek onu zenginleştiriyordu. Bu kutucuk Chrome 27‘de de var , ancak onu görebilmeniz için etkinleştirmeniz gerekir. Chrome 27 kullanıyorsanız yeni uyarı kutusunu G-Mailiniz için etkin hale getirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izlemeniz sizlere yeterli olacaktır.

  1. Chrome web tarayıcınızda yeni bir sekme açın.
  2. Adres çubuğuna chrome://flags yazın ve Enter’a basın.
  3. “Zengin Bildirimleri etkinleştir” öğesini bulun ve etkinleştirin.
  4. Chrome 28’de “Eşitlenen bildirimleri etkinleştir” öğesini bulun ve etkinleştirin.
  5. Google Asistan uyarılarını bulun ve etkinleştirin.
  6. Sayfanın altındaki “Şimdi yeniden başlat” düğmesine tıklayın.

Böylece Chrome’a eklenen yeni, zengin uyarıları etkinleştirmiş oldunuz. Şimdi bu uyarıları ayarlamanız gerekiyor. Gmail kullanıyorsanız, Ayarlar > Genel > Masaüstü bildirimleri yolunu izleyin ve “Yeni posta bildirimleri açık” seçeneğini işaretleyin. Sayfanın alt tarafına kaydırarak “Değişiklikleri Kaydet” düğmesine tıklayın.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Yalçın Güler

Merhaba arkadaşlar. Ben Yalçın Güler. 17 yaşındayım. Lise 3 öğrenciyisim. Bilgisayar bölümü Web Tasarım & Grafikerliği okuyorum. Web tasarım & Grafikerliğine 3 sene önce kendimi adadım ve 1 yıl sonra kişisel blogger blogumu açtım ve şimdiler de ise bir nostalji blogum var. Beni tüm sosyal medya sitelerinde bulabilirsiniz...

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı