Foto Galeri

Need For Speed’in Yeni Oyunu Rivals Geliyor!

1-1-Need-for-Speed-RivalsRivals‘ın haritasını ve yapısını kısaca anlatacak olursak edindiğimiz bilgiye göre, yeni need for speed’te kurgusal bir şehir ve açık dünya şeklinde tasarlandığı, oyuncuların isterlerse polis isterlerse de sokak yarışçısı olarak oynayabilecekleri bir oyun olacağı ve oyunun Most Wanted devamı olarak yapılması nedeniyle tam bir Most Wanted havası yansıtacağı şimdiden anlaşılıyor, bunun yanı sıra oyunda arabaların modifiye edilebilme özeliği tekrar gelmesi de çok konuşuluyor. Ve sosyal izleme sistemi Autolog‘ta Rivals’te yerini alacağı biliniyor.

Need For Speed'ın Yeni Oyunu Geliyor!Need for Speed Rivals, hem mevcut nesil için , hem de yeni nesil için geliştiriliyor. DICE’ın Battlefield 4‘te kullandığı gelişmiş oyun motoru olarak bilinen Frostbite 3 ile yapılan oyun,  PC,X360 ve PS3 platformları için hazırlanıyor. Need for Speed Rivals‘ın çıkış tarihi 19.11.2013 olarak belirlenmiş olsa da oyunun PS4 ve Xbox One versiyonları yıl sonuna doğru raflarda yerini alacak.

Need For Speed'in Yeni Oyunu Rivals Geliyor! 4

Rakiplerinizi Yenin!
Kendiniz en üst seviyelere getirmek ve gelişmek için yüksek hızlı çevik arabalar ile destansı yarışlar ve kaçışlar yapmanız gerekiyor.  Ancak aynasızlar bu mükemmel yarışları durdurmak ve sizi yakalamak için takım halinde tüm polis gücünü kullanıyorlar.

Çok Oyunculu İle Tek Oyunculu Oyun Modları Arasındaki Çizgi, Artık Yok!
Need for Speed’in yeni oyunu  Rivals’a eklenen yeni özellik All-Drive sayasein de çoklu oyuncu ile tek oyun modları arasındaki çizgi tamamen kalkıyor. Arkadaşlarınız nerede olursa olsun hiç farketmiyor, yarışa ve kovalamaca ya istediğiniz zaman sorunsuzca bağlanabilirsiniz, hatta Lobi bile yok beklemek yok!

Need For Speed'in Yeni Oyunu Rivals Geliyor! 3

Gerçek Hız Deneyimini Hissedeceksiniz!
Yukarıda belirttiğimiz gibi Frostbite 3 gelişmiş oyun motoru ile hazırlanan Nfs şehri Redview County’de yüksek hızda akisyon ve macera sizlerle oluyor. Frostbite 3 oyun motoru sayesinde oyun içerisinde tüm detaylar,yağmur, dolu, kar, fırtına ve sis ve bunun yanı sıra yüksek çözünürlükte sizlerle birlikte oalcak.

Kendi Arabanızı Özelleştirin, Güçlendirin!
Yine yukarıda belittiğimiz gibi oyun Most Wanted’ın devamı niteliğini taşıması nedeniyle bir çok özelik eklenmiş bunlardan bir tanesi de arabanızın bir çok bölgesini, gövdesini, boyasını,jantlarını, çıkartmalarını ve hatta plaskasını bile değiştirmeniz mümkün oluyor. Böylece oyun içerisinde kendi sitilinizi yaratmış oluyorsunuz.

Need For Speed'in Yeni Oyunu Rivals Geliyor!

En Güncel Gadget’ı ve Özelleştirmeleri Kullanın!
Yeni Need for Speed’te bir çok teknolojik aksesuar bulunuyor bunlar, Frekans bozucu jammer ve elektromanyetik darbe gibi aksesuarlar polislerden kaçmak için çok uygun. Rivals’te Polisler, yarışçıları enselemek için agresif denilebilecek bir çok yönteme başvurabiliyorlar, şok etkisi, barikatlar, helikopter ve destek çağırma güçlerini kullanabiliyorlar. Hagi tarafı seçerseniz seçin, rakibinizi geçmek için her zaman bir teknoloji imkanınız vardır.


Need For Speed'in Yeni Oyunu Rivals Geliyor! 2

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Need for speed eskisi kadar tutulan bir oyun değil fakat hala oynayanlar var bu oyunu da güzel olacağa benziyor.

    1. biz ailecek oynarız o derece :) en fazla 3 günlük bir macera oluyor sonra oyun bitiyor zaten :) The Run 1 günde bitirmiştim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı