Yayın akışı

Call Of Duty Ghosts’ un ilk tanıtım video’su yayınlandı

call-of-duty-ghosts-trailer

Call Of Duty serisinin yeni ve onuncu oyunu Call Of Duty Ghosts için Infinity Ward tarafından ilk oyun içi görüntülerden oluşan bir tanıtım videosu yayımlandı. Xbox One ile aynı anda resmi duyurusu yapılan FPS oyunu hakkında yapımcı ekip tarafından  önceki oyunlardan tamamen farklı olacağını ve yeni mekaniklerin eklendiği haberini aldık. Bunlardan bazıları oyunda göremediğimiz açılarla karşılaştığımızda duvarların köşelerinden eğilebileceğiz veya koşarken bir anda karşımıza çıkan düşmana kayarak vurabileceğiz.

Call-of-Duty-GhostsOyunun senaryosu bu kez pek çok filme senaristlik yapmış farklı bir isme ait. Stephan Gaghan tarafından yazılan senaryoda duygusal sahnelerin yoğun olduğu ve oyuncuların bazı karakterlere bağlanabileceklerini açıklandı.  Senaryonun önceki oyunları geçebilecek mi bunu oyun çıkana kadar bilemeyeceğiz.

Playstation 4 ve yeni  Xbox içinde çıkacak olan oyunda  Multiplayer haritalara yepyeni bir özellik geliyor. Oynadığınız haritada deprem gibi doğal felaketler ile oyunda yenilirken bir anda üstün tarafa geçebileceğiz. Yada tam tersinin olmaması için belirli bölgelere saklanmak zorunda kalacağız.

21 Haziran tarihinde yeni Xbox oyun konsolunun tanıtımında lansmanı yapılacak olan oyunun 5 Kasımda çıkması bekleniyor.

İşte video’ muz…

 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı