Foto Galeri

Türk Oyunu Son Korsan Dünyaya açıldı

Son Korsan Basın Bülteni (1)Türk oyun stüdyosu Consala Games tarafından  %100 yerli kaynaklarla geliştirilen Online Korsanlık Oyunu Son Korsan Avrupadan sonra gözünü Ortadoğu ve Kuzey Afrika(MENA) pazarına dikti. Son Korsan, Osmanlı dönemine ait motifler ile dünya çapında beğeni kazanıyor.

Son Korsan Basın Bülteni (3)

Son Korsan Basın Bülteni (2)Nisan 2013 itibariyle 1 milyonu aşkın kullanıcısıyla kısa zaman içinde hızla büyüyen Son Korsan; IOS, Android, Facebook ve web üzerinden oynanabilmesi sayesinde oyuncular heran Son Korsana ulaşabiliyor. Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca ve Arapça olarak yayın yapıyor ve oyuncularına 24 saat aktif destek veriyor. Hızla büyümesinin başlıca sebebi ise; benzer bir çok oyunda bulamadığınız özelliklerin tamamının Son Korsan’da bulunmasıdır. Örneğin; Kanuni Sultan Süleyman’ın hazine haritası parçalarını toplayıp bir hazine macerası yaşayabilir, 5 vs 5 MOBA(Multiplayer online battle arena) arenasında boy gösterebilir, karşınıza çıkan rakip oyuncuları denizin dibine gönderebilir, ticaret yaparak akçe kazanabilir veya deathmatch haritasında rakip oyuncularla kozlarınızı paylaşarak, ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca; bayrak yarışı, ada fetihleri, dragon ve futbol etkinliği gibi özel etkinliklere de katılarak, aksiyonu en üste seviyede yaşayabilirsiniz. Gerçek dünya haritası teması üzerine tasarlanan haritaları sayesinde, kullanıcılarına daha gerçekçi bir oyun imkanı sunuyor.

Son Korsan Basın Bülteni (4)

Son Korsan, 1.000.000’u aşkın kullanıcısıyla, bir çok dilde oynanabilen, bir çok platformdan erişilebilen bir sosyal oyun olarak; Osmanlı kültürünü dünyaya tanıtmayı kendine misyonu ediniyor. Kanuni Sultan Süleyman hakkında çeşitli bilgiler oyun içi aktiviteler eşliyinde oyunculara aktarılıyor. Ayrıca; Barbaros Hayrettin Paşa ile görevlere gidebilir ve hatta Barbaros’un donanmasında kendi geminizle yer alabiliyorsunuz.

Oyundan Bazı Görseller Şu Şekilde…

Son Korsan Basın Bülteni (1) Son Korsan Basın Bülteni (5) Son Korsan Basın Bülteni (6)

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Görüntü kalitesi gerçekten çok güzel.Ecof gibi sanırsam.Türk oyunu olmasıda ayrı bir güzellik katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı