Yayın akışı

Total War: Arena Kapalı Beta Kayıtları Başladı!

Son zamanlarda önemli yerlere gelmeyi başaran free to play türü oyunlar yeni bir üye daha kazandı. Creative Assembly‘nin efsane RTS‘si Total War‘ın F2P oyunu duyuruldu. SEGA tarafından duyurusu yapılan Total War: Arena da Creative Assembly tarafından geliştirilecek  ve oyun yapımı tamamen Online olacak şekilde yapıldı. Oyun RTS ile MOBA deneyimlerini aynı anda oyuncularına sunabilecek.

total_war_arena

Total War: Arena oyuncularına, bu güne kadar yapılan en büyük komutanlarını, ordularını yönetme ve birbirlerine karşı savaşma fırsatından daha fazlasını sunabilecek.

Total War’ın resmi internet sitesi üzerinden kapalı beta için kaydınızı yapabilirsiniz, aynı zamanda kapalı betaya kayıt olan oyunculara, oyun açıldığında bir çok özel içerik de paylaşılacağı söylenmiyor. Ve şu ana kadar oyunun çıkış tarihi hakkında hiç bir bilgi verilmemiş. Aşağıdaki butondan kapalı betaya başvurabilirsiniz.

[button color=”orange” size=”medium” link=”http://www.totalwar.com/en_us/arena/” target=”blank” ]Total War: Arena Kapalı Beta’ya Başvur[/button]

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Total War gibi “baba” bir serinin “free to play” sektörüne girmesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı