Yayın akışı

Minecraft 20 Milyonu Satışı Geçti

Minecraft Orjinal LogoMinecraft çılıgınlıgı gün geçtikçe artıyor. 10 Mayıs 2009‘da geliştirilmeye başlayan Minecraft‘ın Yapımcısı Jens Bergensten‘in yaptığı açıklamada “Minecraft’ın PC satışları yaklaşık 2013 başlarında 9 milyonu geçti. Bu veriyle birlikte genel satışlar da 20 milyona kadar yükseldi” ifadeleri yer aldı.

Bunun yanı sıra Bergensten, Minecraft’ın mobil sürümünün de çok ilgi gördüğünü diğer tweet’lerin de belirtti . Bergensten, “Minecraft: Pocket Edition Kasım 2012′de 5 milyon satmıştı. Fakat şimdi 7.3 milyona kadar çıktı ve satışlar yavaşlayacağa  benzemiyor.” diyerek sözlerine ekledi.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Grafikler berbat olmasına rağmen oynayan bayağı kişi var yapımcıyı tebrik etmek lazım sağlam oyun yapmış

  2. Bu da gösteriyor ki, grafiklerin kalitesinden ziyade oynanabilirlik oyuncular açısından daha yüksek bir etken.

    1. Minecraft türünün tek örneği bu tarz bi oyun yok eylenceli bir oyun ben oynamıştım bir iki saat kadar güzeldi ama zamanımı bu oyuna harcamaya kıyamadım ve oynamadım yoksa güzel yani oyun seven çok sever sevmeyen bu ne be der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı