Yayın akışı

Assassin’s Creed 4 Black Flag Çıkış Tarihi Belli Oldu

Assassin’s Creed 4 Black Flag kapak fotografı

Dün kapak tasarımının resmi yayılanan Assassin’s Creed 4 Black Flag için Ubisoft geri sayıma başladı. gerisayım önumuzdeki haftanın başını işaret ediyor, ve geri sayım bittiğinde oyunla ilgili bir video yayınlanacak, ve böylece oyun ile ilgili ilk detayları öğrenmiş olacağız.

Gelişmeler bu şekilde giderken gamingeverything adında bir internet sitesi bu geri sayım süresini beklemeyerek arka planda tam olarak neler olduğunu ortaya çıkardı.

Assassin-s-Creed-Black-Flags-Could-Be-DLC-or-All-New-Game-Reports-Say

Gamingeverything geri sayım bittiğinde karşımıza çıkacak olan internet sayfası ile ilgili bir görsel paylaştılar, görsele göre sayfada karşımıza bir ivdeo ekranı çıkacak ve oyunla ilgili bilgilerde bu sayfada yer alacagı net bir şekilde görülmekte. Aynı zamanda görsele göre Assassin’s Creed 4’ün 29 Ekim tarihinde çıkacagıda ortada. İşte bahsettiğimiz görsel…

Assassin’s Creed 4 Black Flag

Playstation 3, PC ve Xbox 360 için çıkacağı söylenen oyun, gelen yeni bilğilere göre Playstation 4 gibi yeni nesil oyuncu konsollarına da da çıkacagı söylendi.

Tüm bu bilgilerin yanı sıra gamingeverything, siteden alınan aşağıdaki görüntünun de Assassin’s Creed 4 Black Flag‘ten alındıgını belirtti

Black Flag

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Tam bir şahaser oyun diyebilirim , aksiyon gerilim sürükleyicilik oyun değil sanki bir filmin içindeymişsiniz gibi hissettiriyor. Filmin başrol oyuncusunu siz yönetiyorsunuz övgüyü hakeden bir oyun merakla bekliyorum :)

  2. Oyun oynamayı pek sevmem ama gerçekten çok güzel bir oyun geliyor bu oyunu oynamak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı