İşletim SistemiProgram

Windows Blue, Windows 8 Kullanıcılarına Ücretsiz Dağıtılabilir

Windows-8-Blue-windows-8-28119705-1920-1280 (2)

Microsoft çevresinde bu günler de en çok konuşulan konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz Windows Blue‘dur, Redmond merkezli teknoloji şirketi çıkan söylentiler ile ilgili bilgi vermeyi halen reddediyor.

Bundan Daha Öncede Windows Blue‘nun muhtemelen yaz aylarında piyasaya çıkacağını duymuştuk. Ortaya Win8China tarafından  atılan Güncel bir haberde Microsoft’un üzerinde çalıştığı yeni işletim sistemi ücretsiz olarak dağıtacak deniyor. Ve Windows 8 için geliştirilen muhtemelen en kapsamlı ve ilk güncelleme paketi olacak olan Windows Blue’ya sadece Microsoft’un en son işletim sistemi Windows 8’e sahip olan kullanıcılar geçiş yapabilecekler. Bu nedenle Windows Blue‘nun Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılması çok yüksek bir ihtimal gibi görünmekte.

Geliştirilme aşamasındaki Windows Blue birkaç ay içerinde diğer geliştiricilerin de denemesi ve mevcut sorun ve açıklarında tespit edilip gözden geçirilmesi için piyasaya sürülebilir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Bill Gates bedava dağıtmaz bence :) Adam böyle zengin oluyor kuruş kuruş kazanarak :D

  2. Microsoft ve ücretsiz kelimelerini yanyana görmek şaşırttı beni! Sadece söylenti olarak tahmin ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı