ProgramSosyal Medya Haberleri

Skype Messenger Kullanıcılarının Tepkilerine Cevap Verdi

184x115xskype-2_184x115.jpg.pagespeed.ic.Tphwjd53gVMicrosoft önümüzdeki günlerde Skype‘a tam olarak geçiş yapmaya hazırlanadursun, eski adı MSN Messenger, yeni adı Windows Live Messenger kullanıcıları bu durum karşısında oldukça endişeli. Skype ekibi bu endişeden kaynaklanan tepkilere karşı bir takım açıklamalarda yaptı. İşte Skype’a yöneltilen tepkiler ve Skype takımının yaptığı açıklamaları:

Skype üzerinden Hotmail hesabımıza erişim Messenger‘da olduğu kadar kolay değil, anlık mail uyarıları almak mümkün değil:

“Kullanıcıların Skype kullanarak yeni işlevlere alışacağına inanıyoruz. Örnek olarak anlık iletileri ve ileti geçmişini düzenleme ve daha fazlası.”

Messenger kullanırken Çevrimdışı görünebiliyorduk. Skype’ta durum ne olacak?

“Skype’ta aynı özellik aslında mevcut. “Görünmez” adlı bu modda sohbet başlatabilir veya mevcut sohbetlerinize devam edebilirsiniz.”

İstenmeyen bağlantı talepleri sıkça yaşanmakta, bu durum nasıl engellenebilir?

Skype bu konuda sadece istenmeyen kişilerin sizi aramasını, görüntülü görüşme yapmasını veya anlık ileti göndermesini engelleyebileceğinizi söylüyor. Şu an için bağlantı kurma taleplerini engellemenin herhangi bir yolu yok.

Skype takımı sözlerini şu şekilde noktalıyor:

“Biz kullanıcı verilerini sürekli görüntülüyor, geri dönüşler alıyoruz ve Skype’ta bu verilere göre düzenlemeler yapıyoruz. ”

Bu da demek oluyor ki tepkiler artarsa Skype bazı kullanışlı Messenger özelliklerini Skype’a ekleyebilir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ben Ahmet Bey’e katılamıyorum malesef. Neden mi katılmıyorum ?

    Eski günler bana göre harikaydı çünkü. Msn nickleri bulmaya uğraşırdık :). Amacımız bir kız tavlamak veyahut birilerine hava atmaktı. Eski zamanları çok özler oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı