Mobil

Google Play’e Google+ Uyumluluğu Geldi

google-play-guncellendi-google-plus-entegrasyonu-manset

Android işletim istemli tablet ve telefon kullanıcıların uygulama mağazası olan Google Play 3. sürümü kullanıma geldi ve yeni sürümle birlikte diğer uygulamalarınıza Google+ hesabınız ile giriş yapabilme imkanı mümkün oldu. Böylece diğer uygulamalarda yaptıgınız işlemleri Google+ da yer alan çevrenizle kolayca paylaşmanız ve giriş yapmanız mümkün oldu.

Ve Ayrıca Google+ başlangıç düzeyinde uygulamalarda adınız, resminiz ve sosyal bilgileriniz de hazır olarak geliyor. Bunun yanında haritalar API’sinde de geliştirmeler de mevcut ve bu gelişim sayesinde daha sorunsuz bir harita kullanımı sunulmuş durumda.

Google Play otomatik olarak güncellendikten sonra uygulama çekmecenizde Google Ayarları adı altında bir bölüm ortaya çıkıyor. Bu yeni uygulamayı kullanarak Google+ ve ona bağlı uygulamaları yönetebilir, haritalar servisiyle ilgili ayarlar gerçekleştirebilir ve arama ile reklamlar konusunda değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İşte beklediğim haber. Teşekkür ederiz klavyer.com Google hesabı ile bir türlü giriş yapamıyordum bende bu haberden sonra denedim ve oldu :).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı