Mobil

Bir Ay Boyunca Şarjı Bitmeyen Nokia 105

Nokia 105

Mobil Dünya Kongresi 2013’te Nokia yeni telefonu Nokia 105’i duyurdu. Çoklu alarm Ve FM radyosu ile giriş seviyesindeki telefon çok uygun bir fiyata, 20 dolara satışa sunulacak.

Kullanıcılara cyan ve siyah renk seçenekleri ile sunulacak olan Nokia 105, bir fenere ve bekleme konumunda 35 gün dayanan gelişmiş bir bataryaya sahip. Parlak renkli 1,4 inç minik bir ekran, konuşan saat, toz tutmayan tuş takımı da telefonun taşıdığı diğer nitelikler arasında. Nokia 105, Series 30 UI işletim sistemi ile çalışmakta ve 1,4 inç 128 x 128 piksel LCDekranıyla müşterilerin deneyimine sunulmakta.

Yeni Nokia 105, bu yılın ilk üç ayında Çin, Mısır, Hindistan, Endonezya, Nijerya, Rusya, Vietnam ile Afrika’daki diğer pazarlarda, Orta Doğu’da, diğer Asya Pasifik ülkelerinde ve Avrupa’da satışta olacak.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. nokia bu beklendiği gibi her zaman bu tarz telefonları ondan iyi yapacak bir marka tanımıyorum. Hem tasarımı güzel hem fiyatı hemde özellikleri sadece konuşmak isteyenler için çok güzel bir telefon

  2. Şahsen kendim bizzat denemeden, gözümle görmeden 1 ay boyunca şarjının dayanacağına inanmıyorum.

  3. Zamanında anket işlerindeydim , anket yapılan kişilerle sürekli olarak telefon ile onay için görüşmelerimiz oluyordu şarj bitmeleri bizi çileden çıkartıyordu o zamanlar bu telefon olsaydı keşke bu çileyi çekmezdik. Nokia dan güzel bir girişim :)

  4. Şarjı bitmiyor fakat telefonda pek özellikle yok sadece alo demek ve sms için alınabilir bence.

    1. Extra özelikleri olan tleefonlar her zaman jarz yer mesela dokunmatik ekranı olan bir akıllı telefonda %80 gibi yüksek bir oranda jarz harcama durumu sözkonusu oluyor. Amacına hitap eden başarılı bir telefon yapmışlar diyebiliyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı