İnternetİşletim Sistemi

Internet Explorer 10 Windows 7 Sürümü Yayınlandı

internet-explorer-10

Daha önce Microsoft, Internet Explorer 10‘un tam sürümünü Windows 8 Kullanıcıları için yayınlamıştı ancak Microsoft Windows 7 Kullanıcıları için sadece ön izleme sürümü yayınlamakla yetinmişti. Ancak şimdi Microsoft , Internet Explorer 10’u Windows 7 kullanıcıları içinde tam sürüm olarak yayınladı.

Microsoft’tan bir açıklama yapılmamasına rağmen Microsoft, Internet Explorer 10‘u resmi internet sites üzerinden indirmeye sunulmuştur. Böylece talep eden Internet Explorer kullanıcıları Windows 7 için Internet Explorer 10‘un 32 bit ve 64 bit’lik sürümlerini indirebilecekler.

Final sürümüne ait notların verilmemesine rağmen ön izleme sürümünde var olan hataların ve eksikliklerin tamamı Internet Explorer 10‘un final versiyonuyla birlikte giderildiği düşünülüyor.

Internet Explorer 10‘un Windows 7 için indirilebilir olan son sürümü çoklu dil desteğine sahiptir ve bu kapsamda geniş bir yelpazeye hitap edecektir. Herhangi bir ücret ödemeden Internet Explorer 10 Windows 7 versiyonunu bilgisayarınıza indirerek hemen deneyebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. İnternet Explorer’i bilgisayara format attıkdan sonra Firefox ve Chrome indirmek için kullananlardanım , geliştirmiyor ki kendini hiç diğer tarayıcılara göre hep pasif hep yavaş

  2. Mozilla Firefoxcu olarak internet explorer kullanamıyorum maalesef.Bence zirvedeyken bırakmalı ya da köklü bir değişikliğe gitmeli explorer

  3. İnternet Explorer’ın devri artık bitti bence arkadaşım :). Devir Yandex ve Google Chrome devri :).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı